مجموعه دهقان بذر با مدیریت جناب آقای دهقانی مفتخر است که با سال ها فعالیت در زمینه تولید بذور صیفی جات (گوجه فرنگی، بادمجان، فلفل و ...) و سبزیجات (تره، جعفری، شوید و ...) در جهت اعتلای صنعت کشاورزی ایران قدم برداشته است.

دهقان بذر با 40 سال تجربه کشاورزی، فعالیت خود را با هدف ارائه تولید بذور اصلاح شده (صیفی جات و سبزیجات) در راستای حمایت از کشاورز و تولید ارقام بومی با عملکرد بالا و سازگار با شرایط اقلیمی در نقاط مختلف ایران آغاز نموده است.

دهقان بذر با چندین سال تجربه در تولید و توزیع بذور اصلاح شده، بر آن شده است تا با همکاری متخصصین و کارشناسان با تجربه به سمت ارتقای کشاورزی در داخل و خارج از کشور گام بردارد. در این راستا با استفاده از نیروهای مجرب، موفق به تولید بذور مرغوب ایرانی با برند دهقان بذر شده است.

در حال حاضر دهقان بذر زمینه ای فراهم آورده که با توان اجرایی بالای کارشناسان خود که حاصل تلاش چندساله و کسب دانش و تجربه در امر کشاورزی، اقدام به تولید ارقام بومی با عملکرد و کیفیت مطلوب تر از ارقام خارجی مشابه آن نموده تا کشاورز با هزینه کمتر به کیفیت مورد نظر برسد.

تولید بذر با کیفیت یعنی بالا رفتن راندمان تولید، این امر میسر نمی شود مگر اینکه از محصولی که برای تولید استفاده می کنید اطمینان داشته باشید و ما این را برای کشاورز به ارمغان آورده ایم. امید است این فعالیت ها توانسته باشد رضایت کشاورزان عزیز را فراهم آورد.

 

View the embedded image gallery online at:
http://dehghanseeds.com/about#sigProIdcc9eeaaef2

دهقان بذر

Vine Cellar

بذر به بخشی از گیاهان مورد توجه در کشاورزی و باغبانی گفته می‌شود که می‌تواند به تکثیر و تولید مثل آن گیاه منجر شود. در کشاورزی به هر بخش از گیاه که بتواند نسل دیگری از همان گیاه را تولید کند بذر می‌گویند. 

تماس با ما

آدرس

آدرس: تهران ، شهرری ، میدان هادی ساعی ، خیابان شهید آوینی پلاک 110 ، دفتر فروش گروه تولیدی دهقان بذر

تماس با ما

Tel : 021 55951412 --021 55903705

Mobile : 09121266809

Fax : 021 55918159

Telegrm : t.me/dehghaniseeds

email : info@dehghanseeds.com

ایمیل

info@dehghanseeds.com

اولین و تنها مرکز بذرهای استاندارد دراستان تهران